<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">

Sagenso Academy

Interesujesz się kwestiami związanymi z cyberbezpieczeństwem w przemyśle i logistyce? Pracujesz w branży logistycznej lub przemysłowej? Szukasz aktualnych informacji i przydatnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa IT?

Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do naszej bazy wiedzy. Znajdziesz tutaj materiały, które pomogą Ci zwiększyć poziom ochrony firmy przed zagrożeniami w sieci.

Poznaj aktualne materiały edukacyjne w branży przemysłowej i logistycznej

Cyberbezpieczeństwo branży przemysłowej

Poszerzaj swoją wiedzę i uzyskaj dostęp do nagrania webinaru "Cyberbezpieczeństwo branży przemysłowej - zapewnienie ciągłości operacyjnej w przemyśle 4.0" dzięki któremu staniesz się bardziej świadomy i dowiesz się, jak można działać by być bezpiecznym.

Zapoznaj się

Cyberbezpieczeństwo dla kadry zarządzającej

Zapraszamy do obejrzenia zapisu i pobrania prezentacji z eksperckiego webinaru skierowanego do prezesów oraz kadry zarządzającej w średnich i dużych firmach. Dzięki temu zdobędziesz wiedzę na temat doskonalenia poziomu ochrony cybernetycznej w swojej firmie.

Zapoznaj się

Cyberbezpieczeństwo branży logistycznej

W ostatnich latach sektor TSL przeszedł dynamiczną rewolucję cyfrową. Zachęcamy do udziału w naszym webinarze, gdzie omawiamy strategie zapobiegania występowaniu zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią.

Zapoznaj się

Szkolenie z bezpieczeństwa IT dla pracowników

Jeśli chcesz, aby Twoi pracownicy zwiększyli swoją wiedzę z dziedziny cyberbezpieczeństwa, to darmowe szkolenie będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Zapoznaj się

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do przetestowania nas i naszej wiedzy bez żadnych zobowiązań i ryzyka. Bezpłatnie zweryfikujemy aktualnie wdrożone narzędzia i procedury w Twojej firmie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Twórcą akademii jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w Polsce. 

Bartosz_Kozlowski-Sagenso

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie i sektorze medycznym (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych