<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">
nagranie SZKOLENIa

Szkolenie z bezpieczeństwa IT

dla pracowników


Nie miałeś możliwości uczestniczenia w szkoleniu w zaplanowanym terminie (29.11.2022)?

Aby uzyskać dostęp do nagrania, wypełnij poniższy formularz.

sagenso logo kolor-2

Dla kogo jest to szkolenie?

Cyberbezpieczeństwo przemysłowe

dla kadry zarządzającej i właścicieli firm

Cyberbezpieczeństwo przemysłowe

dla wszystkich pracowników w firmie

  

Czego dokładnie dowiedzą się Twoi pracownicy?

 

95% skutecznych cyberataków rozpoczyna się od błędu ludzkiego. Nawet najlepsze zabezpieczenia firmowe nie pomogą, jeśli znajdzie się przynajmniej jeden pracownik, który nie ma wiedzy na temat zagrożeń w sieci, a więc kliknie w podejrzany link lub pobierze załącznik ze złośliwym oprogramowaniem. Może też na przykład ustawić zbyt proste hasło do zasobów firmowych albo zapisać je w nieodpowiednim miejscu.

To wystarczy hakerom, żeby zdobyć dostęp do wartościowych informacji, w tym konta firmowego czy danych osobowych. Skutki dla przedsiębiorstwa często okazują się katastrofalne: utrata zasobów niezbędnych do prowadzenia firmy, przestój działalności, kradzież pieniędzy z konta, wysokie karty RODO, problemy z wizerunkiem.

Warto ku przestrodze wspomnieć kilka przykładów znanych organizacji, które borykały się z trudnościami po cyberataku na skutek błędu ludzkiego. Z Sony wyciekły dane 77 milionów użytkowników, w tym około 12 milionów numerów kart kredytowych. Firma Uber zapłaciła hakerom okup, próbując nieskutecznie zatuszować kradzież 57 milionów danych osobowych. Wyciekły informacje na temat 8 milionów klientów Amazona, które znajdowały się w niezabezpieczonej bazie danych. Cyberprzestępcy wykradli z sieci hoteli Marriott dane ponad 5 milionów osób, bazując na danych dostępowych dwóch pracowników.

Dlatego za cyberbezpieczeństwo w firmie odpowiada nie tylko dział IT, ale wszyscy zatrudnieni, od szeregowego pracownika po kadrę zarządzającą. Każdy, kto operuje danymi firmowymi, powinien wiedzieć, jak rozpoznawać incydenty cybernetyczne i jak we właściwy sposób na nie reagować.

Z tego powodu przygotowaliśmy bezpłatne internetowe szkolenie pracownicze z bezpieczeństwa IT. Dzięki niemu Ty i Twoi pracownicy dowiecie się więcej na temat następujących zagadnień:

  • Haker – co warto o nim wiedzieć?
  • Najczęstsze cyberzagrożenia dla pracownika
  • Jak się przed tymi zagrożeniami bronić?
  • Bądź czujny także w domu, czyli co jeszcze może Cię zaskoczyć

9-1

BONUS! Darmowy audyt bezpieczeństwa IT dla pierwszych 10 zainteresowanych organizacji!

 

Chcesz otrzymać dostęp do materiałów z internetowego szkolenia dla pracowników?

Wypełnij poniższy formularz i podaj nam adres e-mail, na który wyślemy link do nagrania!

Dlaczego warto nam zaufać?

Szkolenie poprowadził jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w Polsce. 

Bartosz_Kozlowski-Sagenso

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie i sektorze przemysłowym (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest organizatorem szkolenia?

Za organizację i merytoryczną wartość szkolenia odpowiada Sagenso. Jest to spółka technologiczna, zajmująca się bezpieczeństwem IT i bezpieczeństwem danych w biznesie i sferze publicznej z uwzględnieniem coraz częstszych projektów i audytów dla branży przemysłowej, w tym motoryzacyjnej.

Jak mogę obejrzeć szkolenie?

Po wypełnieniu formularza otrzymasz od nas e-mail z linkiem do nagrania szkolenia.