<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">

Akademia Sagenso

Interesujesz się kwestiami związanymi z cyberbezpieczeństwem placówki medycznej? Szukasz aktualnych informacji i przydatnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa IT placówek medycznych? Zapraszamy do naszej bazy wiedzy o bezpieczeństwie danych medycznych. Znajdziesz tutaj materiały, które pomogą Ci zwiększyć poziom ochrony szpitala czy przychodni przed zagrożeniami w sieci.

Poznaj aktualne materiały edukacyjne w branży medycznej

odwolujenieblokuje
Sagenso partnerem technologicznym

28.09.2023 konferencja #odwołuje #nieblokuje

We wrześniu odbyła się konferencja inauguracyjna kampanii #odwoluje #nieblokuje, której Sagenso jest partnerem technologicznym. Zachęcamy do zapoznania się z kampanią.

Zobacz szczegóły

Nagranie webinaru o bezpieczeństwie białego personelu

Uzyskaj dostęp do nagrania webinaru Rozwiązania technologiczne zwiększające bezpieczeństwo białego personelu.  Informacje zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia i rekomendacjami Centrum e-Zdrowia i dotyczący bezpieczeństwa w szpitalach oraz innych placówkach medycznych.

Zapoznaj się

Nagranie webinaru o bezpieczeństwie placówek medycznych

Uzyskaj dostęp do nagrania webinaru Cyberbezpieczeństwo w ochronie zdrowia - nowe obowiązki managera podmiotu medycznego.

Zapoznaj się

E-Book "Dane medyczne a bezpieczeństwo IT"

Jak chronić się przed cyberatakami w branży ochrony zdrowia? Zajrzyj do naszego e-booka i zdobądź wiedzę z zakresu cyberbezpieczeństwa placówek medycznych.

Zapoznaj się

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do przetestowania nas i naszej wiedzy bez żadnych zobowiązań i ryzyka. Bezpłatnie zweryfikujemy aktualnie wdrożone narzędzia i procedury w Twojej placówce.

Dlaczego warto nam zaufać?

Twórcą akademii jest jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w Polsce. 

Bartosz_Kozlowski-Sagenso

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie i sektorze medycznym (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Łukasz Kulicki

Radca prawny, Partner w Kancelarii Linke Kulicki

Radca prawny specjalizujący się w obsłudze prawnej firm z sektora IT, nowych technologii i branży internetowej, a także podmiotów przechodzących transformację cyfrową. W swojej praktyce zajmuje się doradztwem prawnym z zakresu ochrony danych osobowych (RODO), prawa e-commerce i własności intelektualnej.
Członek zespołu eksperckiego ds. wykorzystania nowych technologii w prawie handlowym w ramach Komisji ds. reformy nadzoru właścicielskiego przy Ministerstwie Aktywów Państwowych. Analityk zajmujący się prawnymi aspektami zmian cywilizacyjnych powodowanych przez rozwój nowych technologii w Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Akademii Sztuki Wojennej. 

lukasz-kulicki-1-550x550-1

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych