<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">

Sagenso Academy

Interesujesz się kwestiami związanymi z cyberbezpieczeństwem w branży nieruchomości lub hotelarskiej? Szukasz aktualnych informacji i przydatnych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa IT?

Jeśli działasz, pracujesz lub interesujesz się branżą hotelarską lub branżą nieruchomości jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do naszej bazy wiedzy. Znajdziesz tutaj materiały, które pomogą Ci zwiększyć poziom ochrony firmy przed zagrożeniami w sieci.

Poznaj aktualne materiały edukacyjne w branży hotelarskiej i branży nieruchomości

ABC wdrożenia RODO

Skorzystaj z darmowego programu szkoleniowego przesyłanego za pomocą e-maila, który jest dostępny dla kadry kierowniczej oraz inspektorów ochrony danych! Zyskasz wiedzę na temat skutecznego i właściwego zabezpieczania danych osobowych w Twojej firmie.

Zapoznaj się

Cyberbezpieczeństwo dla kadry zarządzającej

Zachęcamy do oglądnięcia nagrania i pobrania prezentacji z naszego eksperckiego webinaru, skierowanego do prezesów oraz kadry zarządzającej średnich i dużych firm. Dzięki temu dowiecie się, jak podnieść poziom ochrony przed cyberzagrożeniami w Waszym przedsiębiorstwie.

Zapoznaj się

Cyberbezpieczeństwo w branży hotelarskiej - Ebook

Jak obronić hotel przed cyberatakami? Odpowiedź na to pytanie postaraliśmy się zawrzeć w naszym ebooku. 

Zapoznaj się

Cyberbezpieczeństwo na rynku nieruchomości

Jeśli zależy Ci na zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa nieruchomości oraz zrozumieniu wyzwań związanych z cyfryzacją tej branży, to niezwłocznie skorzystaj z naszego bezpłatnego webinaru.

Zapoznaj się

Szkolenie z bezpieczeństwa IT dla pracowników

Jeśli pragniesz, aby Twoi pracownicy poszerzyli swoje kompetencje z zakresu bezpieczeństwa cybernetycznego, to bezpłatne szkolenie będzie idealne.

Zapoznaj się

Skontaktuj się z nami

Zachęcamy do przetestowania nas i naszej wiedzy bez żadnych zobowiązań i ryzyka. Bezpłatnie zweryfikujemy aktualnie wdrożone narzędzia i procedury w Twojej firmie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Twórcą akademii jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w Polsce. 

Bartosz_Kozlowski-Sagenso

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie i sektorze medycznym (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych