<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">
DARMOWY audyt dla członków pro progressio

Klubowiczu, zadbaj o bezpieczeństwo danych i ciągłość operacyjną swojej firmy  

Już dziś samodzielnie przeprowadź bezpłatny audyt cyberbezpieczeństwa oparty normę ISO 27001 i standard COBIT. Raport z audytu dostępny natychmiast!

Zjedź niżej i dowiedz się więcej!

Nigdy nie podzelimy się twoim adresem email z nikim innym.

Dlaczego warto skorzystać z naszego bezpłatnego samodzielnego audytu?

Bezpieczeństwo firmowych danych, zwłaszcza tych wrażliwych, oraz dbałość o stan infrastruktury i zgodność z regulacjami – to dwa kluczowe elementy bezpieczeństwa IT. Dlatego to właśnie na nich skupia się większość audytów IT. Jednakże, aby Twoja firma była jak najlepiej przygotowana na rozmaite scenariusze, potrzebny jest jeszcze jeden bardzo istotny element: odpowiednio skonstruowane procesy i procedury. W oparciu o wiedzę na temat skutecznego działania we wszystkich tych obszarach stworzyliśmy autorskie narzędzie audytorskie: Telescope. Dodatkowo, jeśli po skorzystaniu z audytu i konsultacjach z nami zdecydujesz się na podpisane umowy na jedno z  naszych rozwiązań, jako klubowicz ProProgressio otrzymasz -15% na całość usługi (do końca 2023r, od 1.01.2024r -10%).

Group 2

Dla kogo stworzyliśmy Audyt Telescope?

audyt bezpieczeństwa IT

dla kadry zarządzającej w firmach i instytucjach

audyt bezpieczeństwa IT

dla członków rad nadzorczych w organizacjach biznesowych

audyt bezpieczeństwa IT

dla dyrektorów operacyjnych, dyrektorów finansowych i dyrektorów HR

audyt bezpieczeństwa IT

dla menedżerów i specjalistów IT w firmach i instytucjach

audyt bezpieczeństwa IT

dla Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

Czym jest audyt bezpieczeństwa Telescope?

Telescope to nasz autorski, innowacyjny system do przeprowadzania audytu w formie ankietowego badania. Dzięki niemu w zaledwie 5-7 minut (jeśli należysz do kadry zarządzającej) lub w 30-40 minut (jeśli należysz do działu IT) łatwo i bez konieczności posiadania dużej wiedzy w tym kierunku przeprowadzisz samodzielny audyt bezpieczeństwa IT. A następnie namierzysz obszary, które wymagają natychmiastowych działań. W ten sposób sprawnie zminimalizujesz ryzyko zagrożeń i uchronisz się przed możliwymi stratami.

Samodzielny audyt nie oznacza to jednak, że Twoja firma zostanie z tym zagadnieniem sama. Po zakończeniu audytu omówisz wyniki z naszym ekspertem, który wskaże Ci kolejne kroki na drodze do zapewnienia ciągłości operacyjnej firmy oraz jej pełnego zabezpieczenia przed zagrożeniami.

Brzmi dobrze?

audyt bezpieczeństwa it

Korzyści dla Klubowicza Pro Progressio

1. Łatwy, intuicyjny proces

Obawiasz się, że samodzielne przeprowadzanie audytu może być zbyt trudne? Nic bardziej mylnego! System przeprowadzi Cię zarówno przez audyt, jak i kolejne kroki. Zapewni Ci także szereg opcji związanych z angażowaniem innych pracowników w działania związane z bezpieczeństwem, monitorowaniem postępów czy wdrażaniem usprawnień.

2. Oszczędność czasu

Audyt przeprowadzisz w dogodnym dla siebie czasie. A jeśli zajdzie taka potrzeba, poszczególne jego obszary łatwo zlecisz współpracownikom. Rozpocząłeś audyt, ale nagle musisz zająć się czymś innym? Żaden problem. Dzięki funkcjonalnościom dostępnym w systemie możesz przerwać audyt i wznowić go w dowolnym momencie.

3. Profesjonalna diagnoza od ręki

Audyt Telescope powstał w oparciu o normę ISO 27001 (międzynarodowa norma dla systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji) i standard COBIT (Control Objectives for Information and related Technology). Od razu po zakończeniu audytu w systemie pojawi się procentowy wynik wygenerowany na podstawie udzielonych przez Ciebie odpowiedzi. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka zobaczysz, jak wygląda sytuacja w firmie. Bez konieczności zagłębiania się w szczegóły.

4. Pełne wsparcie po audycie

Po zakończeniu audytu zyskasz możliwość szczegółowego omówienia wyników z naszym audytorem podczas spotkania online lub w Twojej firmie. Podczas spotkania otrzymasz konkretne i bezpłatne rekomendacje dalszych kroków na ścieżce do zabezpieczenia ciągłości operacyjnej firmy.

5. Zniżka -15% na nasze usługi

Każdy grupowicz ProProgressio otrzyma zniżkę 15%, jeśli zdecyduje się na którekolwiek z naszych rozwiązań do końca 2023 roku. Od 1 stycznia 2024 zniżka będzie wynosiła 10%

Co odróżnia Telescope od tradycyjnego audytu?

Tradycyjny audyt

Audyt Telescope

Jednorazowa analiza i ocena funkcjonowania systemów informatycznych, skupiona wyłącznie na zabezpieczeniu infrastruktury.
✔ Kompleksowe narzędzie, które wspiera włączenie audytu bezpieczeństwa do standardowych procesów i procedur w firmie
 
Konieczność umówienia się na wizytę audytora i zgrania terminów
Innowacyjny audyt w formule self-service, który możesz przeprowadzić, gdy Ci wygodnie – w dogodnym dla Ciebie i współpracowników czasie
 
Konieczność czekania na wynik audytu i przygotowanie raportu
Wyniki i wstępne rekomendacje dostępne są w systemie natychmiast po zakończeniu audytu
 
Koszt od 5 do 20 tysięcy złotych
 
✔ Brak kosztów i dostęp do bezpłatnej konsultacji z audytorem.

 

Przeprowadź samodzielny darmowy audyt bezpieczeństwa IT

Sprawdź możliwości innowacyjnego narzędzia audytorskiego Telescope

O NAS

Poznaj nasz zespół 

Antoni Omondi Sagenso

Antoni Omondi

doświadczony audytor bezpieczeństwa informacji

 

Koordynator blisko 20 projektów w obszarze IT, software i technologii, również badawczo-rozwojowych, które z sukcesem zostały skomercjalizowane. Rozwiązania i dobre praktyki z obszaru korporacyjnego KPMG (2013-2019) z powodzeniem przenosi do startupów i przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki. Bazując na doświadczeniu z obszaru audytów IT, bezpieczeństwa, integralności systemów informatycznych i RODO pełni rolę konsultanta biznesowego dla firm i instytucji publicznych. Obecnie jako CEO stoi na czele Sagenso, dynamicznej rozwijającej się spółki z branży cyberbezpieczeństwa, która zdobywa kolejne wyróżnienia i nagrody m.in. w ramach MIT Enterprise Forum CEE, które jest bezpośrednio powiązane z najlepszą na świecie uczelnią technologiczną - Massachusetts Institute of Technology. 

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Bartosz_Kozlowski-Sagenso

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych

Dariusz Piaścik Sagenso

Dariusz Piaścik

konsultant ds. cyberbezpieczeństwa

 

Doświadczony doradca w obszarze rozwiązań systemowych opartych na agregacji i przetwarzaniu danych analitycznych i osobowych dla klientów biznesowych i organizacji z sektora medycznego. Posiada wykształcenie techniczne w zakresie teleinformatyki. Pracował m.in. dla takich spółek i marek jak: ASARI, DocPlanner (ZnanyLekarz) czy Polska Press Grupa. Na dotychczasowych stanowiskach był odpowiedzialny za optymalizację, konfigurację i customizację rozwiązań w modelu SaaS (Software as a Service) dla odbiorcy docelowego segmentu rozwiązań produktowych CRM, platform online i mediów elektronicznych. Obecnie konsultant ds. zarządzania ryzykiem informatycznym dla organizacji biznesowych i instytucji publicznych w ramach spółki technologicznej Sagenso, działającej w obszarze IT Security.