<img alt="" src="https://secure.leadforensics.com/779964.png" style="display:none;">
nagranie WEBINARu

Cyberbezpieczeństwo
podczas wakacji 2022

Jak zabezpieczyć dane firmowe przy pracy zdalnej czy wyjazdach służbowych?

Aby uzyskać dostęp do nagrania, wypełnij poniższy formularz.

Sagenso_RGB_Logo_FullColor
samsung-simple-logo-transparent-png-10049-2

Ten webinar jest dla:

2-Mar-15-2022-04-34-10-50-PM

kadry zarządzającej średnich i dużych firm

1-Mar-15-2022-04-33-55-78-PM

managerów wyższego szczebla

4-Mar-15-2022-04-34-42-48-PM

właścicieli średnich i dużych przedsiębiorstw

3-Mar-15-2022-04-38-05-72-PM

Inspektorów Ochrony Danych Osobowych

  

W jaki sposób nasz webinar pomoże Twojej firmie?

Wakacje to bardzo trudny okres pod względem cyberbezpieczeństwa dla kadry zarządzającej. Po pierwsze, część pracowników przenosi się na pracę zdalną, wykonując obowiązki w domu czy w trakcie podróży. Po drugie, wzrasta liczba wyjazdów służbowych, podczas których konieczne jest korzystanie z laptopa podłączonego do internetu. Przesyłanie danych firmowych za pomocą słabo chronionego sprzętu rodzi szereg niebezpieczeństw, które mogą się skończyć przerwaniem ciągłości działania biznesu.

Czy praca zdalna faktycznie stanowi duże wyzwanie dla cyberbezpieczeństwa firmy? Jak najbardziej. Nawet jeśli zadbasz o znakomicie chroniony sprzęt służbowy, to może nie wystarczyć. Około 50% personelu obchodzi firmowe zabezpieczenia przynajmniej raz tygodniowo, a 17% robi tak każdego dnia! Pracownicy lubią też przesyłać dane firmowe za pomocą prywatnego sprzętu, który często nie ma żadnej ochrony.

Również wyjazdy służbowe to prawdziwa gratka dla hakerów. Pracownicy zazwyczaj korzystają z telefonu / tabletu w biegu, podczas podróży, logując się do niezabezpieczonej sieci w miejscach publicznych, np. na lotnisku, w restauracji, w parku czy w hotelu. Nic zatem dziwnego, że co siódma osoba podróżująca służbowo padła ofiarą kradzieży danych. Poza tym sprzęt na wyjeździe – zawierający bardzo poufne informacje – może wpaść w ręce złodzieja albo po prostu się zagubić. Jeśli chcesz podnieść poziom cyberbezpieczeństwa pracy poza biurem i skutecznie ochronić dane swojej firmy, już teraz zapisz się na nasz webinar. Dowiesz się z niego:

  • jak wyeliminować cyberzagrożenia czające się za pracą zdalną;
  • jak zmniejszyć ryzyko kradzieży danych podczas wyjazdów służbowych;
  • w co celują hakerzy i jakich metody używają;
  • jakie dobre praktyki wprowadzić w swojej firmie.

10 (1)-min

BONUS! Darmowy audyt bezpieczeństwa IT dla pierwszych 10 zainteresowanych organizacji! Podaj nr telefonu w formularzu.

 

Chcesz otrzymać dostęp do materiałów z webinaru eksperckiego?

Wypełnij poniższy formularz i podaj nam adres e-mail, na który wyślemy link do naszego webinaru!

Bonus: wpisz numer telefonu i uzyskaj darmowy audyt bezpieczeństwa IT!

Prelegenci wydarzenia

Bartosz Kozłowski-min

Bartosz Kozłowski

ekspert ds. cyberbezpieczeństwa

 

Odpowiedzialny za stworzenie i prowadzenie działu cyberbezpieczeństwa w Polskich Liniach Lotniczych LOT (2016 – 2019), a także liczne projekty z zakresu zarządzania bezpieczeństwem IT w ramach KPMG m.in. dla banków i towarzystw ubezpieczeniowych (2010-2016). Obecnie konsultant ds. bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych w biznesie (audyty, informatyka śledcza, testy penetracyjne, zarządzanie ryzykiem) i Chief Security Officer w Sagenso, dynamicznie rozwijającej się spółce z branży cyberbezpieczeństwa, która już zdobyła uznanie takich partnerów jak: NCBR, PAIH, PARP, SAMSUNG i MICROSOFT.

Tomasz Chomicki

Senior Business Development Manager, Corporate Affairs /  SEPOL w Samsung Electronics

 

Dyrektor ds. rozwoju biznesu w Samsung Electronics Polska, zaangażowany business developer i ewangelista nowych technologii. Od przeszło siedmiu lat związany zawodowo z Samsung Electronics Polska. W korporacji jest odpowiedzialny za rozwój biznesu, tworzenie strategicznych partnerstw biznesowych, w tym za kreowanie innowacyjnych projektów z administracją publiczną, i politykę publiczną w aspekcie rozwiązań technicznych. Członek największych izb branżowych IT i telekomunikacji oraz elektroniki konsumenckiej: ZIPSEE Cyfrowa Polska, PIIT, KIGEiT oraz Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo. Aktywnie współpracuje ze środowiskiem akademickim Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Nauk Stosowanych w Łomży (jako przedstawiciel Rady Uczelni).

SAMSUNG- poprawione-9 1-min

Sprawdź, co o nas mówią menedżerowie placówek medycznych

Grondys-Kamil

Kamil Grondys

Architekt Rozwiązań w Samsung Research Polska

 

Od blisko sześciu lat zajmuje się wsparciem przedsprzedażowym w dziale B2B, głównie w projektach rządowych, dotyczących bezpieczeństwa danych. Współtwórca wielu rozwiązań z zakresu telekomunikacji i kryptografii.
Poprzednio związany z otwartym oprogramowaniem, zarządzał zespołem programistów, był prelegentem na konferencjach w prawie 30 krajach, miał gościnne wykłady na najlepszych polskich uczelniach technicznych, a także gościnne wykłady na Uniwersytecie Stanforda i Uniwersytecie Kapsztadzkim.

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest organizatorem webinaru?

Za organizację i merytoryczną wartość webinaru odpowiada Sagenso. Jest to spółka technologiczna, zajmująca się bezpieczeństwem IT i bezpieczeństwem danych w biznesie i sferze publicznej z uwzględnieniem coraz częstszych projektów i audytów dla średnich i dużych firm.

Co zyska moja firma w ramach darmowego audytu bezpieczeństwa IT?
Przede wszystkim każdy z Państwa pozna faktyczny a nie teoretyczny stan bezpieczeństwa danych i IT całej organizacji, a także stopień przygotowania na rosnące lawinowo niebezpieczeństwa związane z paraliżem ciągłości działania podmiotu przemysłowego. Przechodząc przez krótki i konkretny audyt bezpieczeństwa dla kadry zarządzającej każdy z menadżerów pozna poziom przygotowania swojej organizacji dla 9 obszarów dojrzałości. Kolejny krok, to pogłębiony i również niekomercyjny audyt obszaru IT, który dotyka już 20 obszarów bezpieczeństwa i podatności danego podmiotu na niebezpieczne incydenty zewnętrzne i wewnętrzne. W ostatnim, trzecim kroku otrzymacie Państwo szereg dodatkowych rekomendacji, możliwość wzięcia udziału w warsztacie dotyczącym bezpieczeństwa Państwa podmiotu i niekomercyjny pełnowartościowy skan Państwa infrastruktury informatycznej wraz z raportem.